Чемпіонат Англії

« Лестер » і « Манчестер Сіті » завдяки мінімальним перемогам пройшли в чвертьфінал Кубка Англії

Сьогодні, 4 березня, в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії «Лестер» зустрічався з «Бірмінгемом», а «Шеффілд Уенсдей» приймав «Манчестер Сіті». Перший матч закінчився перемогою господарів 1: 0, а другий — гостей з аналогічним рахунком.

В 1/4 «Лестер» зустрінеться з «Манчестер Юнайтед», в «Манчестер Сіті» з «Шеффілд Юнайтед».

«Лестер» «Бірмінгем» 1: 0

Голи: Перейра (82).

Стартові склади:

«Лестер»: Шмейхель, Чілуелл, Еванс, Рікарду Перейра, Сеюнджю, Грей (Барнс, 66), Медісон (Чоудурі, 84), Прат, Ндіді (Тілеманс, 60), Олбрайтон, Іхеаначо.

«Бірмінгем»: Кемп, Педерсен, Дін, Кларк-Солтер, Хардінг (Гарднер, 71) , Кіфтенбелд (Монтеро, 84), Шуньїч, Колен, Юткевіч, Хоган, Мрабті (Кроулі, 84).

«Шеффілд Уенсдей» «Мачнестер Сіті» 0: 1

Голи: Агуеро ( 53).

«Шеффілд Уенсдей»: Уайлдсміт, Фокс, Іорфа, Бернер (Лис, 46 ), Палмер, Беннан, Мерфі, та Крус, Лі (Хант, 63), Форестьєрі (Флетчер, 56), Пелупессі.

«Манчестер Сіті»: Браво, Менді, Стоунз, Отаменді, Жоау Канселье, Сільва, Бернарду Сілва, Родрі Ернандес, Марез, Агуеро (Стерлінг, 86), Габріел Жезус.