Різні новини

В Ірландії відбувся гол — претендент на премію Пушкаша. Відео

В Ірландії відбувся гол - претендент на премію Пушкаша. Відео
На 22-й хвилині поєдинку англійський хавбек гостей Джордан Флорес відзначився гарматним ударом по воротах господарів при розіграші кутового. Він зльоту спіймав м’яч на ногу і буквально встромив сферу в сітку воріт суперників, зробивши рахунок нічийним — 1: 1.

Гра, до речі, завершилася вольовою перемогою «Шемрок Роверс» з рахунком 3: 2. Пропустивши другий гол в матчі на 63-й хвилині, господарі розгорнули події на полі в свою користь голами на 71-й і 83-й хвилинах.

«Потенційний кандидат на премію Пушкаша?» йдеться в повідомленні з відео голам прес-служби ФІФА, яка, нагадаємо, вручає відповідну нагороду гравцеві, який забив найкрасивіший гол року.

A potential candidate for the #Puskas Award?