Ліга Європи

Артета: « І команді, і клубу важко буде це переварити »

«Каноніри» в повторному домашньому матчі 1/16 фіналу турніру поступилися «Олімпіакосу» з рахунком 1: 2, пропустивши вирішальний гол на передостанній хвилині другого додаткового тайму (в Греції лондонці виграли 1: 0).

«Я бачив хлопців і знаю, як сильно вони хотіли брати участь в цьому турнірі. Я бачив, як вони билися, як намагалися грати. І команді, і всьому клубу важко буде це переварити.

Це футбол, і деколи він буває жорстокий. Іноді емоції на піку, в інший момент вони різко змінюються. У цій галузі необхідно вміти справлятися з подібним, і тепер все залежить від нас, від мене. Нам потрібно рухатися вперед.

Деталі дуже важливі. Ми упустили деякі деталі, які упускати не можна було. Потрібно бути безжальними, не тільки в штрафний суперника, але ми не були безжальні », — цитує Артета прес-служба« Арсеналу ».