Чемпіонат Італії

На Кокоріна претендує « Рома » та ряд російських клубів

На Кокоріна претендує « Рома » та ряд російських клубів
Журналіст Нобель Арустамян поділився інформацією про клубах, які проявляють інтерес до нападаючого «Зеніта» Олександру Кокорін.

«Як ви вже чули, майже всі наші топ-клуби проявляли інтерес до Кокорін. Але його історія виходить за рамки спорту і тісно пов’язана з політичними нюансами. Саме вони пояснюють, чому Олександра немає в «Зеніті», «Локомотиві» і в «Динамо».

При цьому для самого Кокоріна стояв вибір між Європою та Росією. І Саша спочатку вважав за краще закордон. Які варіанти зараз є у Саші?

1. «Сочі». Прямо зараз Кокорін в Сочі, і я знаю, що найближчим часом (сьогодні ввечері або завтра) у нього відбудеться предметна розмова з Борисом Ротенбергом. Президент «Сочі» хоче, щоб форвард залишився, і доніс уже це до нього. Тепер в деталях обговорить з гравцем умови нового контракту і спробує переконати Олександра залишитися в місті-курорті.

2. «Спартак». Тільки він може перехопити Кокоріна, незважаючи на політичний фактор. У «Спартаку» є по-справжньому потужна, незалежна позиція власника. Якщо Леонід Федун скаже: «Беремо Кокоріна», — він легко буде придбаний на страх і ризик клубу. «Спартак» вже робив пропозицію Олександру, цей варіант досить реальний.

3. «Рубін» ніколи не приховував інтересу до Кокорін. Він цілком міг отримати нападаючого — необхідно проявити волю (в тому числі політичну) і переконати Сашу переїхати до Казані.

Точно знаю: до Олександра був інтерес європейських клубів — на словах, в дзвінках, в есемесках. І форвард прочекав все літо і не підписував ні з ким контракт в Росії в тому числі тому, що чекав, коли цей інтерес з Європи виллється в реальний оффер.

К Кокорін звертався тренер «Марселя» Віллаш-Боаш. В Олександра сильно зацікавлений Андре. Папери, втім, поки немає.

Зате папір є від «Галатасарая». Турки готові підписати Кокоріна, фігурує зарплата в два мільйони євро. Уже кілька тижнів цю пропозицію на столі у Саші. Втім, Туреччина явно не його мрія і вже точно не топовий європейський чемпіонат.

На сто відсотків знаю: в Кокорін всерйоз зацікавлена ​​«Рома». Все впирається в нюанси: команда пролетіла повз Лігу чемпіонів, вільних грошей мало, клуб в передпродажної стадії, а тут малопередбачувані російський, без паспорта ЄС, з зарплатою більше двох мільйонів євро.

Крім «Роми» слушну інтерес проявляли «Фіорентина» і «Наполі». Там теж не дійшла справа до офіційної пропозиції. Але були дзвінки, компліменти і спілкування », — написав Арустамян в своєму телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося, що« Спартак »- головний претендент на Кокоріна.

Схожі новини

Диба: « Я сказав Роналду: « Ми злегка ненавидимо тебе в Аргентині »

Undershmidtther

« Мілан » зацікавлений в поверненні Тьяго Сілви

Undershmidtther

Дуглас Коста покинув Італію всупереч карантину

Pasha

Мартінес не виявляє бажання покинути « Інтер »

Marina

« Наполі » цікавиться Йович

Axel

Президент « Ювентуса »: « Упевнений, що Роналду залишиться »

Axel

Сарри: « Роналду загубився після 30 хвилин гри в матчі з « Міланом »

Pasha

« Ювентус » має намір придбати Мауро Ікарді

Coolio

« Кальярі » відновить тренування на наступному тижні

Bobby

Залишити коментар