Різні новини

Медики нагадали рекомендації для захисту здоров’я під час пандемії COVID — 19

Медики нагадали рекомендації для захисту здоров'я під час пандемії COVID - 19
КИЇВ. 29 липня. . Для захисту життя і здоров’я під час пандемії COVID 19 потрібно під час походів у магазини або в інших громадських місцях триматися на відстані не менше метра від інших і, по можливості, не торкатися руками очей, рота, носа і дотримуватися правил респіраторної гігієни. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Центру громадського здоров’я.

В даний час пандемії COVID 19, навіть в умовах ослаблення карантину, слід відповідально слідувати рекомендаціям, які розроблені, щоб захистити ваше життя і здоров’я, говориться в повідомленні.

Так, в ЦГЗ рекомендують:

• Під час походів у магазини або в інших громадських місцях (зокрема в медичних установах) тримайтеся на відстані не менше метра від інших і, по можливості, не торкайтеся руками очей, рота, носа.

• Перед дотиком до кошиків або візків обробляйте їх дезинфектором з вмістом спирту не менше 60%. Після повернення з магазину, а також після розбору принесених покупок ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд.

• Придбані овочі та фрукти слід мити так само, як і завжди. Перед тим як торкатися до них, помийте руки з милом. Після цього ретельно вимийте фрукти і овочі чистою водою, особливо якщо ви їсте їх сирими.

• Регулярно і ретельно обробляйте руки дезинфектором з вмістом спирту не менше 60% або мийте їх теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Це допомагає знищити віруси, які можуть перебувати на шкірі.

• Уникайте місць великого скупчення людей. Там набагато вище ймовірність опинитися в тісному контакті з особою, інфікованим COVID 19.

• Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни. Під час кашлю або чхання прикривайте рот і ніс вигином ліктя або серветкою. Використану серветку слід викинути і вимити руки.

• Якщо у вас підвищилася температура, з’явилися кашель і утруднене дихання, зателефонуйте сімейного лікаря. Звернення до лікаря по телефону дозволить йому при необхідності оперативно направити вас до спеціалізованого лікувального закладу.

Також наголошується, що рекомендації щодо запобігання поширення COVID 19 будуть ефективно працювати тільки тоді, коли їх зберігати все те.

Нагадаємо, в Україні виявлено вже понад 67,5 тис. випадків COVID 19, за добу тисяча двадцять дві.

Схожі новини

Максимум за 50: Зеленський попросив українців берегти імунітет на свята

Serega

Постанова уряду: сьогодні в Україні продовжено карантин до 22 червня з поетапним ослабленням

Elena

У Дніпропетровській області виявили 20 нових випадків COVID — 19

Maxim

Макрон визнав помилку реформування охорони здоров’я

Alfonso

Блан відмовився очолити « Фенербахче » і збірну ОАЕ

Scooby

У ВМО попередили, що комбінація літньої спеки і пандемії — збільшує ризики для здоров’я

Bobby

Форлан покликав співвітчизника Суареса на батьківщину. І назвав оптимальні там для нього клуби

Dmitry

У Рівненській області зафіксовано понад 1 тис. Хворих COVID — 19: вперше за добу кількість видужали перевищило число захворілих

Marina

Іменинник дня. До Насіменто, але не Пеле. Відео

Elena

Залишити коментар