Різні новини

У ЦВК виявили випадок захворювання коронавирусной хворобою

У ЦВК виявили випадок захворювання коронавирусной хворобою
КИЇВ. 29 липня. . У Центральній виборчій комісії зафіксовано випадок захворювання коронавирусной хворобою. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу ЦВК.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з виявленням в Центральній виборчій комісії випадки захворювання коронавирусной хворобою, ми знову посилили карантинні заходи. Просимо громадян без необхідності не входити в адмінбудівлю ЦВК, а в разі відвідування обов’язково одягати маски і рукавички, дотримуватися дистанції і не допускати скупчення людей, йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що оскільки така ситуація склалася під час активної підготовки до місцевих виборів 2020 року, наше завдання полягає в створенні безпечних умов роботи Комісії в цілому і взаємодії наших співробітників з відвідувачами зокрема. Голова Комісії Олег Діденко підписав розпорядження Про забезпечення прийому Центральною виборчою комісією подань щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій.

Також подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій приймаються з 27 липня по 5 серпня 2020 року включно на другому поверсі адміністративної будівлі комісії.

Відзначається, що працівники Секретаріату комісії, які беруть уявлення, захищені масками, рукавичками та екранами, забезпечені достатньою кількістю дезінфекційних засобів.

Нагадаємо, в Національному технічному університеті України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського виявлено 152 випадки зараження коронавірусів.

Схожі новини

Українцям найближчим часом не слід очікувати дозволу подорожувати в ЄС — Кулеба

Bobby

Кабмін встановив штрафи за перебування без маски в громадських місцях

Pasha

Пандемія: Британія офіційно повернула карантин для прибуваючих з Іспанії

Maxim

Харт може покинути англійський чемпіонат

Axel

Віце — президент США Пенс почав користуватися маскою після критики

Sasha

В Україні будуть розширювати групи осіб, яких тестують на COVID — 19

Alex

Коронавірус в Україні підтвердили вже у +1130 дітей і 3208 медиків

Pasha

У Херсонській області від коронавируса помер чоловік, за добу нових випадків COVID — 19 не виявлено

Serega

Коронавірус в Полтавській області: в кременчуцькій лікарні померла медик

Andrey

Залишити коментар