Різні новини

Через пандемії COVID — 19 в світі різко зросла кількість пластикових відходів — ООН

Через пандемії COVID - 19 в світі різко зросла кількість пластикових відходів - ООН
КИЇВ. 29 липня. . В ООН стурбовані, що через пандемію COVID 19 в світі різко зросла кількість пластикових відходів, а багато пляжів і вулиці захаращені одноразовими масками, рукавичками та порожніми флаконами з-під дезінфекції. Про це повідомляє Центр новин ООН, передає.

Згідно з даними дослідження, проведеного під егідою Конференції ООН з торгівлі і розвитку (UNCTAD), карантинні заходи по боротьбі з коронавірусів привели до різкого скорочення викидів парникових газів в атмосферу, але одночасно породили гори відходів, небезпечних для навколишнього середовища.

Забруднення пластиком і до спалаху коронавируса було однією з найбільших загроз нашій планеті, а раптово виникла потреба в щоденному використанні певних виробів, покликаних убезпечити людей і зупинити вірус, в ще більшою мірою посилила і без того тривожну ситуацію, — сказала директор UNCTAD з міжнародної торгівлі Памела Кок-Гамільтон.

за даними консалтингової компанії Grand View Research, обсяги продажів одних тільки одноразових масок виростуть з 800 млн доларів в 2019 році до 166 млрд доларів в 2020 році.

Також наголошується, що, згідно з опитуванням, проведеним The Los Angeles Times, за 8 тижнів ка рантінних обмежень 5,7 мільйона жителів Сінгапуру викинули упаковок на 1470 тонн більше, ніж зазвичай.

Експерти побоюються, що близько 75% пластикових відходів, що з’явилися в зв’язку з боротьбою з коронавірусів, швидше за все, виявляться на наших звалищах і в наших морях. Наслідки всього цього дорого обійдуться людству — у всіх сенсах. Наприклад, економічні втрати в сфері рибальства, туризму і морського транспорту складуть приблизно 40 млрд доларів на рік, — інформують в ООН.

В організації додали, що відходи — одне з неминучих наслідків пандемії, але їх, як вважають в ООН, можна значно пом’якшити за допомогою виробництва замінників пластмас з екологічно чистих матеріалів.

Як повідомляв, через пандемію COVID 19 світовій туризм втратив 320 млрд доларів.

Схожі новини

« Зеніт » святкує чемпіонство в РПЛ. Відео

Dmitry

У Вінницькій області за добу виявлено 48 інфікованих коронавірусів

Dmitry

Кот — воротар Мяунуель Нойер підірвав соцмережі. Відео

Alex

У Вінницькій області зареєстровано вже 674 інфікованих коронавірусів

Coolio

Де завершить кар’єру Давид Сільва, Клопп потрібен Мбаппе, « Барселона » не забуває про де Лігте

Marina

Мешканець Рівного помер так і не дочекавшись результату ПЛР — тесту: родичі не могли поховати тіло

Elena

COVID — 19 і люди футболу. Вірусу все одно ( оновлюється )

Undershmidtther

Кулеба з іноземними дипломатами відправив партію засобів для протидії COVID — 19 медикам в 936 ОТГ

Elena

У гравця « Мінська » діагностований коронавірус

Murcia

Залишити коментар