Чемпіонат світу

Інфантіно: « Чи можемо сказати спасибі Росії і Путіну за ЧС -2018 »

Інфантіно: « Чи можемо сказати спасибі Росії і Путіну за ЧС -2018 »
Президент ФІФА Джанні Інфантіно висловився про Чемпіонат світу 2018 року в Росії.

«Є багато причин, за якими турнір став найкращим в історії. Сучасні стадіони, на яких проводилися матчі турніру, були заповнені в середньому на 98 відсотків. В цілому більше половини населення світу дивилися його.

Але, крім цього, саме атмосфера в приймаючих містах та на стадіонах в поєднанні з неймовірним російським гостинністю зробили ЧС 2018 таким особливим подією.

перед турніром було багато скептицизму, однак місцеві та іноземні вболівальники чудово проводили час, святкуючи разом футбольні моменти.

багато стереотипів були спростовані, і мільйони людей відкрили для себе Росію як гарне і гостинне місце, де футбол є важливою частиною її культури.

Додатково до всього, ми повинні згадати успіх системи Відеодопомога арбітрам, яка зробила чемпіонат світу більш справедливим і прозорим змаганням.

ми можемо сказати тільки велике спасибі Росії, її президенту Володимиру Путіну, чиї особисті зобов’язання протягом всієї організації були неоціненними, а також всім учасникам, включаючи волонтерів, які зробили цей чемпіонат світу найкращим в історії.

Я вва ю, що домашній чемпіонат світу змінив російський футбол в кращу сторону. Зв’язок між командою і вболівальниками була неймовірною.

Я впевнений, що російські вболівальники тепер набагато більше вірять в свою збірну і люблять футбол ще більше. Ми мали можливість стати свідками всіх цих дивовижних моментів.

У 2018 році збірна Росії увійшла в історію як сильна, згуртована команда і приголомшливий господар чемпіонату світу.

З точки зору спадщини, звичайно, інфраструктура також грає важливу роль. Для проведення турніру були побудовані висококласні об’єкти, які тепер можна використовувати для подальшого розвитку спорту в Росії », — сказав Інфантіно в інтерв’ю офіційному сайту РФС.

Схожі новини

ВАДА: « Збірна Росії повинна виступати на ЧС -2022 без прапора і гімну »

Tanya

Кращий матч в кар’єрі: Саленко вписав себе в історію ЧС

Tanya

ВАДА підтвердило можлива неучасть збірної Росії в ЧС -2022

Maxim

РФС: « Ніяких повідомлень від ВАДА не отримували »

Marina

Збірна Росії залишилася на 38 — му місці в рейтингу ФІФА

Undershmidtther

Катар оскаржить звинувачення США щодо вибору країни — господині ЧС -2022

Alfonso

ФІФА: « У нас немає нової інформації з приводу Росії »

Marina

Дана юридична оцінка стану Росії після звинувачень США щодо підкупу з проведенням ЧС -2018

Scooby

Блаттер: « США можуть провести ЧС -2022 замість Катару »

Maria

Залишити коментар