Різні новини

В Олександрівській лікарні Києва заповнені реанімації, а кількість смертей не зменшується — головлікар

В Олександрівській лікарні Києва заповнені реанімації, а кількість смертей не зменшується - головлікар
КИЇВ. 19 червня. . В Олександрівській лікарні Києва, однією з тих, де лікують хворих COVID 19, заповнені відділення реанімації, а рівень смертності зменшується. Про це в ефірі одного з телеканалів сказала головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко, передає кореспондент.

Скажу досвід своєї лікарні. Ми не бачимо зменшення смертей. Ми справляємося, але у нас (в Олександрівській лікарні ред.) Заповнені відділення реанімації, важкі хворі, які кожен день знаходяться, особливо останній місяць, це 8,9,10 хворих важких, 1, 2,3 на апараті штучної вентиляції легенів. Зменшення кількості смертей ми не спостерігаємо. Важка категорія хворих з вираженою дихальною недостатністю, і хворі, на жаль, помирають, сказала Антоненко.

Щодо препарату дексаметазон, про який останнім часом повідомляють, що він може використовуватися при лікуванні хворих COVID 19, Антоненко зазначила, що це давно відомий препарат, який використовують при різних станах і захворюваннях.

це ГКС, гормон, і головне його властивість він потужний протизапальний і потужний імунодепресанти, а при захворюванні COVID 19 спостерігається гіперреакція іммой системи, так званий цитокіновий шторм, який супроводжується сильним запальною реакцією. І цей препарат, дексометазон, дійсно, зменшує запальний процес і зменшує депресію іммой системи. Він логічно підходить до лікування наших пацієнтів, але він ніяк не впливає на вірус, зазначила Антоненко.

Лікар зазначила, що збільшення щодня хворих COVID 19 пов’язано з ігноруванням, зневагою заходів, які були визначені під час карантину. А чи змінюється вірус, повинні сказати вірусологи. Однак на її думку, клінічна картина трохи змінилася, у хворих температура тепер піднімається відразу.

Нагадаємо, що в столиці підтвердили COVID 19 ще у 92 чоловік.

Схожі новини

У Хорватії незадовго до парламентських виборів спалахнув Коронавірусние скандал

Bobby

Кличко: за минулу добу в Києві коронавірус виявили у 55 осіб, 7 з них — медики

Murcia

У Росії за добу виявили близько 8600 нових випадків COVID — 19, всього — понад 344 тис. Інфікованих

Axel

До другого етапу ослаблення карантину досі не готові Київ і п’ять областей

Elena

« РБ Зальцбург » став володарем Кубка Австрії

Murcia

У ВСУ за добу виявили 12 нових випадків COVID — 19

Megusta

В Україні за добу COVID — 19 захворіло 52 дитини і 68 медиків

Coolio

Антитіла до Коронавіруси мають 10 % населення планети — ВООЗ

Megusta

МОЗ: в Україні новий рекорд за кількістю тестів на COVID — 19

Tanya

Залишити коментар