Чемпіонат Німеччини

Нагельсманн: « У нас знову дерьмовое розклад ігор »

Тренер висловив невдоволення тим, як буде складено графік матчів у «биків». Нагадаємо, 16 травня «РБ Лейпциг» вдома зіграв внічию 1: 1 з «Фрайбургом», потім 24-го числа в гостях розгромив 5: 0 «Майнц», а напередодні, 27 травня, в рідних стінах поділив очки з «Гертою» ( 2: 2).

«Я не задоволений зовсім. І ми повинні звинувачувати в цьому тільки себе. Нам просто потрібно вчитися, щоб ми постійно не відставали. На початку матчу ми оборонялися, як студентська команда. Я глибоко розчарований. Було важко повернутися в гру, і це нормально ми вперше за місяці проводимо «англійську тиждень». Але у «Герти» не було «англійської тижня». У них був чотириденний перерву.

Я не розумію, як будують графіки матчів. «Герта» до цього грала в п’ятницю (22 травня. — Прим. FootballHD), ми в неділю (24 травня. — Прим. FootballHD), і тепер ми зустрілися в середу. Це до того, що у нас знову дерьмовое розклад ігор. Питання піднімалося в Федерації футболу Німеччини, але ніхто не виявив інтерес », заявив Нагельсманн після матчу з« Гертою ».

На даний момент« РБ Лейпциг »займає в таблиці Бундесліги 3 місце, маючи відставання від лідируючої «Баварії» в 9 очок.