Різні новини

Пандемія: в Італії зафіксували ще 130 смертей від COVID — 19, всього понад 32,6 тисяч жертв

Пандемія: в Італії зафіксували ще 130 смертей від COVID - 19, всього понад 32,6 тисяч жертв
КИЇВ. 22 травня. . Кількість померлих в Італії за останню добу від захворювання склало 130 чоловік. Всього з початку спалаху померли понад 32,6 тисячі осіб, заявив в п’ятницю глава Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі, зазначає з посиланням на видання Corriere della Sera, а також дані Міністерства охорони здоров’я Італії.

Загальна кількість інфікованих коронавірусів, станом на 22 травня досягла 228,6 тисяч осіб, за останню добу зафіксували 652 нових випадки хвороби, які фіксують середньостатистичний спад показників поширення COVID 19 на території країни останнім часом.

з початку епідемії померли 32 616 чоловік ( в тому числі за добу зафіксували 130 смертей, даний показник знизився в порівнянні з минулим днем), одужали за весь час 136 720 осіб, що знову більше за число інфікованих в добу, на інтенсивної терапії перебувають 595 осіб, кількість яких зменшується вже сьомий тиждень поспіль .

Приміром, 21 травня повідомлялося про смерть — 156 осіб.

Додамо, влада Італії оголосили про свої плани по пост епенному відновленню країни після карантину, які «створили серйозну навантаження для третьої за величиною економіки єврозони», пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на прем’єра Італії Джузеппе Конте.

Зняття карантину не буде таким швидким, як прогнозувалося.

Серед послаблень, які заробили 4 травня — дозвіл на поодинокі заняття бігом на вулиці, не більше години на день. Зараз за це передбачено штраф.

Молодим людям до 18 років дозволять відвідування родичів за умови використання масок і рукавичок (зараз це допускається лише при надзвичайній необхідності). Очікується, що будуть дозволені гри з дітьми на свіжому повітрі.

З 4 травня повинні запрацювати нові правила користування громадським транспортом в Італії: вхід в метрополітен дозволятимуть тільки після температурного скринінгу. У транспорті, включаючи автобуси, можна буде їздити тільки сидячи, і на відстані один від одного. На станціях можна чекати транспорт тільки на відстані не менше метра один від одного.

Відзначимо, що прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте поширив обмежувальні заходи, які раніше були введені в кількох регіонах, на територію всієї країни. Вони діяли з 10 березня. Указ про це був опублікований на сайті уряду Італії.

Пересування по країні дозволялося тільки по роботі, для лікування і в разі екстрених ситуацій. Школи та університети закриті — як і музеї, розважальні заклади і спортивні клуби. Масові зібрання, включаючи весілля і похорони, заборонені. Спортивні змагання будуть або скасовувати, або проводити без глядачів. Люди з температурою вище 37,5 ° C повинні залишатися вдома і звести до мінімуму контакти з оточуючими.

Згодом, Конте в зверненні до нації 11 березня оголосив про введення нових обмежувальних заходів через поширення коронавирусной інфекції. Заява Конте транслювалося в Facebook.

Звернення італійського прем’єра до нації, 11 березня 2020 року:

По всій Італії закрили більшість магазинів. Виняток зроблять лише для тих, хто продає предмети першої необхідності, такі як продукти харчування і ліки. Газетні і тютюнові кіоски також працюватимуть. Крім того, транспорт, фінансові та виробничі установи продовжать роботу.

Паби, бари і ресторани будуть закриті протягом всього дня. При цьому установи могли продовжити працювати, доставляючи товари на будинок.

«Керувати — значить мати бачення на 360 градусів, — сказав Конте в своєму зверненні. — Цей виклик — тепер ми це вже знаємо добре — пов’язаний зі здоров’ям громадян. Це виклик, який піддає жорсткому випробуванню нашу систему охорони здоров’я. Але він пов’язаний також з підтримкою нашої економіки, нашої виробничої мережі, що складається з маленьких і середніх підприємств. У рішеннях, які я до сих пір брав, я враховував разом з усіма міністрами все інтереси, всі фактори. Я уклав угоду з совістю. На першому місці є і буде завжди здоров’я італійців «.

Схожі новини

Пандемія: в РФ виявлено ще 10,5 тисячі випадків COVID — 19, в цілому 262 тисячі болно і понад 2400 жертв

Maxim

COVID — 19 » підкосив » британських виноробів: виручка впаде в половину

Serega

Степанов надав рекомендації по роботі офісів під час карантину

Elena

Кот — воротар Мяунуель Нойер підірвав соцмережі. Відео

Alex

ФІФА скасувала церемонію вручення нагород

Alfonso

У столичних лікарнях перебувають 222 інфікованих коронавірусів пацієнта, 47 з них — у важкому стані

Coolio

Головний інфекціоніст США: вакцина від коронавируса може не дати тривалого імунітету

Coolio

Помер колишній гравець збірної Словаччини

Scooby

У Німеччині другий день поспіль зростає активність заражень коронавірусів

Maria

Залишити коментар