Різні новини

В Офісі омбудсмена провели моніторинг пансіонату Київської області, де стався спалах COVID — 19

В Офісі омбудсмена провели моніторинг пансіонату Київської області, де стався спалах COVID - 19
КИЇВ. 22 травня. . Офіс омбудсмена зробив дистанційний моніторинг приватного пансіонату для літніх людей в селі Зазим’я, в якому виявлено масове захворювання на гостру респіраторну інфекційною хворобою COVID 19. Зараз там підтверджено 8 випадків захворювання. Про це повідомляє з посиланням на Telegram канал Офісу омбудсмена України.

«Департаментом реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснено дистанційний моніторинг засобами електронного зв’язку приватного пансіонату для літніх людей в селі Зазим’я, в якому виявлено масове захворювання на гостру респіраторну інфекційну хворобу COVID 19 … станом на 22 травня в закладі перебувають 19 підопічних і 4 з персоналу, підтверджено 8 випадків інфекційного захворювання «, — йдеться в повідомленні.

за словами адміністратора закладу Богдана Даниленко, пансіонат потребує допомоги від державних органів влади щодо отримання чіткого алгоритму дій в даній ситуації.

Відзначається, що пансіонат закритий для відвідувачів. Протягом 36 діб персонал беззмінно працює в умовах ізоляції.

«Представниками Госпродпотребслужби після повідомлення про спалах інфекції здійснили дезінфекцію приміщень, залишили дезінфікуючі засоби, які використовуються в даний час персоналом. Медичними масками і дезінфікуючими засобами пансіонат забезпечений, проте відсутні ізоляційні костюми для персоналу «, — зазначено в повідомленні.

За словами директора закладу, з початку спалаху інфекції пансіонат придбав швидкі тести, які проводилися тричі всім підопічними і персоналу, ще двічі бралися аналізи у 3 осіб медичними працівниками швидкої допомоги.

«Керівництво закладу з метою консультування дзвонили в Броварську районну державну адміністрацію, головному лікарю Броварський інфекційної лікарні, лікаря сімейної медицини села Зазим’я. 20 травня 2020 року лікар Зазимської МА ЗПСМ прислала закладу рекомендаційний лист з лікування та догляду осіб, які перебувають в пансіонаті «Любов», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що результати ПЛР-тестів були готові 14 травня. Дев’яти особам порекомендували відправитися на ізоляцію в окремих кімнатах, що неможливо реалізувати в закладі.

«За результатами дистанційного моніторингу буде направлено лист Київської обласної державної адміністрації», — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо , пансіонат закрили для відвідувачів 4 травня.

Додамо, директора закладу під Києвом, де від COVID 19 померли пенсіонери, оголосили про підозру.

Схожі новини

У Київській області завершено перевірку в двох гуртожитках, де виявлені хворі коронавірусів

Elena

Фракція » Батьківщина » завершила самоізоляцію: нових хворих коронавірусів не виявили

Sasha

Карта COVID — 19 в столиці: Дарницький район лідер за кількістю нових хворих

Alex

В Україні 17 % всіх хворих COVID — 19 — це медики

Maria

« Арсенал » продає Озіла, у Франції стадіони стануть доступні уболівальникам, « Ювентус » націлився на Хіменеса

Andrey

Число жертв коронавируса перевищила 60 тисяч людей

Alfonso

Нарада у Зеленського: в Україні тримається плато захворюваності COVID — 19

Bobby

Степанов повідомив, скільки областей вже повністю виплатили надбавки медикам за березень

Dmitry

У Львові госпіталізували п’ятьох медиків з підозрою на коронавірус

Megusta

Залишити коментар