Ліга чемпіонів

« Аталанта » зробила серйозну заявку на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Команда Руслана Малиновського крупно обіграла «Валенсію», в складі якої голом відзначився Денис Черишев.

Матч на міланському «Сан-Сіро» між «Аталантою» і «Валенсією» в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завершився перемогою італійського клубу з рахунком 4: 1. До моменту виходу на поле на 81-й хвилині українця Малиновського на табло світилися вже ці цифри.

Росіянин Черишев з «Валенсії» також вийшов на заміну, на 64-й хвилині. При цьому саме він через дві хвилини після появи на газоні розмочив результат. Без цього гола шансів у «кажанів» на прохід далі було б ще менше.

Матч-відповідь у Іспанії відбудеться 10 березня.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Перший матч

«Аталанта» — «Валенсія» — 4: 1
Голи: Хатебур, 16 (1: 0), Ілічіч, 42 (2: 0) , Фройлер, 57 (3: 0), Хатебур, 63 (4: 0), Черишев, 66 (4: 1).