Різні новини

Китай визнав прорахунки під час пандемії COVID — 19

Китай визнав прорахунки під час пандемії COVID - 19
КИЇВ. 10 травня. . Влада в Пекіні визнала, що стрімке поширення коронавируса оголило прогалини в системі охорони здоров’я. Китайські чиновники пообіцяли реформувати систему профілактики інфекційних захворювань. Про це повідомляє з посиланням на Reuters і DW.

У відповідь на нинішню пандемію COVID 19 влада Китаю оголосила реформу методів профілактики інфекційних захворювань і системи раннього оповіщення епідемій, заявив представник Національної комісії з охорони здоров’я КНР Лі Бін.

Епідемія коронавируса стала значним випробуванням кваліфікації нашого уряду і викрила прогалини в системі охорони здоров’я і боротьби з серйозними епідеміями, зазначив чиновник. У боротьбі проти епідемій потрібно бути готовим до обробки і оцінки великих обсягів даних, зазначив чиновник.

На думку Лі Біна, штучний інтелект і хмарні обчислення повинні застосовуватися для кращого аналізу захворюваності, поширення вірусу і оптимального розподілу необхідного медичного обладнання і матеріалів. Потрібно також поліпшити систему медичного страхування і складування товарів першої необхідності, підкреслив чиновник.

Відомство охорони здоров’я КНР створить централізовану, єдину і ефективну систему для більш швидкого реагування на подібні кризи, запевнив Лі.

напередодні влада Китаю пообіцяла підтримати розслідування причин пандемії COVID 19 під керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Це повинно стати глобальною відповіддю на нинішню коронавирусной криза. Китай вперше повідомив ВООЗ про виявлені в мегаполісі Ухань випадки нового вірусу в кінці грудня 2019 року.

Досі вважалося, що поширення коронавирусной інфекції по світу почалося саме в грудні минулого року на території материкового Китаю. За кордоном влада Піднебесної піддається різкій критиці за мляву реакцію на спалах захворювання в Ухані. Особливо жорстко дії Пекіна по боротьбі з коронавируса критикує Вашингтон.

Нагадаємо, з початку пандемії в світі вірусом SARS-CoV 2 заразилися більш 3,97 мільйона чоловік, а число жертв викликаного ним легеневого захворювання перевищила 276 000 осіб. Від хвороби в світі одужали 1,338 мільйона пацієнтів.

Схожі новини

Пандемія коронавируса: в Німеччині більше 155 тис. Інфікованих, близько 5,7 тис. Смертей

Coolio

ЮНІСЕФ надав Україні допомогу на 16 млн грн у відповідь на COVID — 19

Axel

Чорногорія відкриє кордони для туристів з країн з низьким рівнем зараження коронавірусів

Scooby

Балотеллі може відправитися в МЛС

Pasha

» Марш на Крим » відбудеться — Чубаров

Maria

У Вінницькій області зареєстровано вже майже 400 інфікованих коронавірусів

Murcia

Легкі форми COVID — 19 не вимагають специфічної терапії — Голубовська

Sasha

Тільки третина громадських організацій вважає успішною свою діяльність під час пандемії — опитування

Sasha

В СБУ зафіксували зростання активності російських інтернет — агітаторів до «Дня перемоги «

Sasha

Залишити коментар