Чемпіонат Італії

Гол Роналду в компенсований час позбавив « Мілан » перемоги над « Ювентусом »

Перша половина матчу голами не порадувала. Основні гольові події в поєдинку відбулися вже після перерви.

На 61-й хвилині «россонері» вперед вивів хорват Анте Ребич. Отримавши фору в рахунку, гравці «Мілана» незабаром втратили одного гравця: на 72-й хвилині гри за повторне попередження достроково відпочивати відправився Тео Ернандес.

Гості з Турина чисельною перевагою скористалися на першій компенсованій хвилині зустрічі. За допомогою ВАР рефері зустрічі підтвердив гру рукою у виконанні Давида Калабрія, і призначив 11-метровий у ворота «Мілана». Кріштіану Роналду з «точки» не схибив. Нічия 1: 1.

4 березня в Туріні команди повторно з’ясують відносини між собою і визначать володаря путівки в фінал кубкового турніру.